Aktuálně

Náš sociální podnik rozšířil nabídku služeb o drobné opravy oděvů. Vedle praní, sušení, žehlení, mandlování nebo svozu prádla Prádlomobilem nyní nabízíme i šití!

Od června rozšiřujeme provozní dobu našich prádelen pro veřejnost. Kromě pátku bude otevřeno každý den od 8 do 12 hodin, v Jičíně navíc každé úterý do 16:30.

Od 12. dubna budou opět otevřeny vnitřní prostory pro veřejnost. Svoz prádla zajišťuje nadále náš Prádlomobil na tel.: 730 174 475.

Prádelny v Jičíně a Libáni nadále zůstávají v provozu, mají však nově omezenou provozní dobu a do vnitřních prostor nesmí veřejnost. Zazvoňte prosím na naše pradlenky, zakázky je možné si předat mimo provozovny. Svoz prádla zajišťuje náš Prádlomobil na tel.: 730 174 475.

Sociální podnik Veronika Oblastní charity Jičín rozšířil své aktivity o další zajímavou a užitečnou službu. V návaznosti na své prádelny v Jičíně a Libáni nově nabízí bezplatný svoz prádla pro jednotlivce a domácnosti.

Možná letos nebude znít koleda tolik ulicemi. Štěstí, zdraví, dlouhá léta, a především požehnání do roku 2021 však chtějí koledníci přinést do vašich domovů i navzdory koronavirovým opatřením. Tři králové letos přijdou na ON-LINE koledu. Více zde. Klasickou kasičku ale najdete v našich prádelnách, tak se kdyžtak zastavte :)

Máme radost, že mnohé z vás zaujala naše akce ZIMNÍ PRANÍ a máte zájem i o BONUS KARTU na slevy! S nadcházejícím vánočními svátky bychom vás rádi informovali o otevírací době našich provozů v Jičíně a v Libáni.