Aktuality a zajímavosti

Pro 12

PF 2024

Děkujeme všem našim zaměstnancům a zákazníkům a přejeme pěkné vánoční svátky a vše dobré v roce 2024.

V roce 2023 náš sociální podnik Veronika uspěl s další žádostí v rámci dotačního programu "Podpora sociálního podnikání" a investoval do dalšího vybavení prádelen v Jičíně a Libáni.

Naplánujte si návštěvu našich prádelen v závěru roku tak, abyste dostali vyprané prádlo ještě v prosinci. Zde jsou naše otevírací doby v Jičíně a Libáni.

Sociální podnik Veronika slaví v říjnu 5 let od založení.
VERONIKA je integrační sociální podnik, který zaměstnává lidi se zdravotním postižením a dává jim šanci pracovat a začleňovat se do společnosti. Pomáhá zaměstnancům dělat něco smysluplného tak, aby byli užiteční a měli radost, že ještě něco dokáží.

Náš sociální podnik Veronika využil v roce 2022 a 2023 dotaci z programu podpory sociálního podnikání v Královéhradeckém kraji na vybavení provozů prádelen v Jičíně a Libáni.

Jak jste již možná zaznamenali, Prádelna Veronika otevřela v Jičíně svůj moderní provoz. Prádelna patří do sociálního podniku místní Oblastní charity Jičín a svoji činnost provozuje již třetím rokem v prostorách města, konkrétně ve Věžáku na sídlišti u stadionu.