Aktuálně

22. září jsme udělili za naši prádelnu první Řád modrého srdce. Jde o poděkování někomu, kdo nám hodně pomohl a kdo posunul prádelnu opět o kus dál. Prvním nositelem ocenění našeho sociálního podniku je naše již bývalá kolegyně Marie Pražáková. Mohli jste ji poznat jako vedoucí Nízkoprahových klubů Oblastní charity Jičín. Májo děkujeme nejen za...

Od úterý 29. září do pátku 2. října bude provoz v Jičíně částečně omezen. Příjem a výdej prádla bude fungovat v klasické provozní době od 8:00 do 14:00. Z důvodu stavebních prací v části provozu však budeme prádlo prát v naší provozovně v Libáni. Dodací lhůty se však v tomto období bohužel trochu prodlouží. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!...

Od září budou některá auta Oblastní charity Jičín opatřena novými polepy naší prádelny. Nový koncept marketingové komunikace představíme v následujících měsících. Za polepy děkujeme firmě vokoreklama z Jičína.

V červenci a srpnu jsme měli v naší prádelně Veronika mladé studentky a studenty. V rámci projektu "Do praxe bez bariér" absolvovali praxi, kde se seznámili s provozem prádelen a dle svých možností a schopností i pomáhali.

"Jsme velice rádi, že můžeme spolupracovat s Oblastní Charitou Jičín a Prádelnou Veronika. Moc děkujeme za milý osobní přístup, rychlé řešení našich zakázek a prádelně za čisťounké a voňavé lůžkoviny pro naše nejmenší."

Od středy 1. července zavádíme v obou našich provozovnách (Jičín, Libáň) novou a vstřícnější pracovní dobu pro příjem a výdej zakázek pro naše zákazníky!