7. 3. - Den otevřených dveří v Jičíně

20.02.2023

Jak jste již možná zaznamenali, Prádelna Veronika otevřela v Jičíně svůj moderní provoz. Prádelna patří do sociálního podniku místní Oblastní charity Jičín a svoji činnost provozuje již třetím rokem v prostorách města, konkrétně ve Věžáku na sídlišti u stadionu.

Uvedené prostory prošly v roce 2022 díky městu Jičín kompletní rekonstrukcí. Prádelna Veronika si v rámci vlastních investic koupila zcela novou technologii na praní, sušení i mandlování. Výsledkem je moderní provoz, který nabízí pradlenkám větší komfort a pohodlí a zákazníkům vyšší kvalitu služby a kratší termíny.

Velkou výhodou prádelny Veronika je její šíře služeb. Pere od malých zakázek pro jednotlivce a domácnosti (včetně velkoobjemových zakázek typu deky, polštáře, peřiny apod.) až po větší pro ubytovatele, místní firmy, sportovní kluby apod. A od roku 2022 provozuje navíc i sběrnu čistírny!

A nyní si budete moci prostory nové prádelny prohlédnout také Vy! V úterý 7. března, mezi 13. a 17. hodinou, proběhne Den otevřených dveří pro veřejnost.

Více informací o Prádelně Veronika najdete na www.pradelna-jicin.cz.